Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Ավան՝ Աճառյան փ. 2/1, 44 շենքեր, «Կախվածությունների բուժման ազգային կենտրոն» ՓԲԸ, «Ավանի Աղի կոմբինատ» ընկերության դիմացի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պոպովի, Մարկվարտի փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 30, 31 շենքեր, Բ-2 թաղ․ 83, 85, 89 շենքեր,
11։00-15:00 Նոր Արեշ 26փ․ 13-34 առանձնատներ, Էրեբունի փ. 25, 27 շենքեր,
11։00-17:00 Կորյունի փ. 5 շենք, Կորյունի նրբ․ 4, 6, 6/1շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Վ․ Փափազյան փ. 20-23/1 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 10, 12, 14, 16, 18 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 2/5 12, 14, 14/1, 16 շենքեր և 10/6 առանձնատուն, Գոգոլի փ. 2-26 առանձնատներ, Վ․ Փափազյան 20-23/1 շենքերը, Սարկավագի 2 փողոց 21-40; 3 փողոց 3-17/2; 4 փողոց 8-19 առանձնատներ և հարակից տարածքներ, Գայի պող. 32 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,