Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ` Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը.
10:00-16:00 Արշակունյաց պող․ 42, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 46, 46/1, 46/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ «Թիմ Տելեկոմ» ընկերություն, շտապ օգնության կայանի շենք, Պաշտպանության նախարարության զորամասի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Ռոստովյան փ. 34, 36 շենքեր և 2-50 առանձնատներ, Նոր Արեշ 12փ․ 1-23 առանձնատներ,
11:00-17:00 Աբովյան փ. 40-48 շենքեր, Կորյուն փ. 7, 7/1 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կիլիկիա թաղամասի բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարույր Սևակի փ. 1/1-1/5 շենքեր, Սարկավագի 1-ին նրբ. 1-16; 2-րդ նրբ. 1-15 առանձնատներ, Քանաքեռ 1-ին փ. 1-45 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 2/13-5/7, 34/2 շենքեր, Ուլնեցի փ. 15-54/2 շենքեր, Ուլնեցի 3-րդ փակ. 7 շենք, Ազատության պող. 2-7 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6-6/8 շենքեր, Պարույր Սևակի փ. 1/1-1/5 շենքեր, Սարկավագի 1-ին նրբ. 1-16; 2-րդ նրբ. 1-15 առանձնատներ, Մանանդյան փ․ 33/3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» ՓԲԸ, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող. 53 շենք, Թ․Սարյան, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 27 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 4, 7, 10, 13, 17 փողոցների առանձնատներ, Նորք 12, 13 փողոցների 1-ին, 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Նորք 6-րդ փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ս․ Խանզադյան փողոցին հարակից առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,