Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մարգարյան փ. 31, 33, 37, 41, 43, 45 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ, Դուրյան, Հաղթանակի, Շահումյան 1-ին փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ 4, 6, 7 փողոցների առանձնատներ, Ավան` 4-րդ փողոց 2-րդ, 3-րդ նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Գլինկայի 1-ին նրբ. 8-17 առանձնատներ, Լիսինյան փ. 28-91 առանձնատներ, Միչուրինի փ. 1, 4, 6 առանձնատներ,
11:00-17:00 Ալեք Մանուկյան փ. 7 շենք, Այգեստան 3, 4, 6, 12 փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 37, 41/1 շենքեր և 34-59 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Գոգոլի փ. 85, 86 շենքեր, Ռայնիսի փ. 1, 3 շենքեր, Ուլնեցի 1-ին փակուղի 1 շենք, Նուբարաշեն 4փ. 1-9; 13փ. 2-20; 15փ. 1-40; 17փ. 1-17 առանձնատներ,Նուբարաշեն վարչական շրջանի շենք, Նուբարաշեն փողոցի հողակտորներ, Նուբարաշեն Գ և Դ թաղամասերի առանձնատներ,