Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ` Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք՝
10:00-16:00 Ֆուչիկի 1-ին նրբ․ 13, 15, 17 շենքեր, Ֆուչիկի փ. 14, 24 շենքեր, Մարգարյան փ. 4, 15, 17, 19, 23 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ, Շահումյան 12 փողոց, Վարուժանի փողոց, Շրջանային փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սիլիկյան 5, 7, 11, 12, 13 փողոցների բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ 2-րդ փողոցի առանձնատներ, Ավան 7-րդ փողոցի 2, 2ա, 3, 4, 64, 80-83, 86ա, 89-96 առանձնատներ, Ավան 7 փողոց 2-րդ և 3-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Ա․ Շահինյան փողոցի և Ա․ Շահինյան փողոցի 5-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա․ Շահինյան փողոցի առանձնատներ, Աճառյան փ. 20, 20/2, 22/1, 22/2, 20/3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ս․Զորավարի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Աթոյան անց. 12, 14, 16, 18 շենքեր, Ազատամարտիկների փ. 78/1, 78/2 շենքեր,
11:00-17:00 Աբովյան փ. 27 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 9 փողոց 67-105 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Այգեստան 11 փողոց 7-227 առանձնատներ, Սունդուկյան փ. 25-29 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 22-24 շենքեր, Կոմիտասի պող. 17/5-19/6 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փ. 28 առանձնատուն, Ուլնեցի փ. 30, 30Ա շենքեր և 1-28, 34/8, 22/6, 22/5 առանձնատներ, Ազատության պող. 1 շենք, Արաբկիր 35 փողոց 3-21; Արաբկիր 37 փողոց 1Ա, 3/2; 38 փողոց 1-10; 39 փողոց 1Ա-16; 45 փողոց 16-19 առանձնատներ, Ն.Դումանի փ. 22-51/1 առանձնատներ, Կալենցի նրբ. 3-47/3 առանձնատներ, Բարբյուսի փ. 1-7 առանձնատներ,