Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ` Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դավիթաշեն 2-րդ թաղ․ 13,14, 15, 16, 17 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ, Արարատյան 1-ին զանգ. 15, 17 շենքեր, Կուրղինյան փ. 18 շենք բնակիչ-բաժանորդներ, Չեխովի փ․ 15, 17 շենքեր, Եղբայրության փ․ 14 շենք, Ղարիբջանյան փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նոր Արեշ 9փ. 51-73; 16 փ. 35-74; 44 փ. 45-92; 46 փ. 1-40 առանձնատներ և 50 փողոց,
11:00-16:00 Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 1, 3, 5 շենքեր, Մառի փ. 2, 4 շենքեր, Գայի պող. 59 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Հայաստանի ազգային պատկերասրահ, Այգեստան 11 փ. 34-101 առանձնատներ, Հերացու փ. 2, 2ա շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կիևյան փ. 2-8 շենքեր, Զարյան փ. 72/3-74 շենքեր և 74/2 առանձնատներ, Արտաշիսյան փ․ 44/4ա շենքի 1, 2 մուտքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բագրատունյաց պող․ 1-ին նրբ․ 11, 13, 15 շենքեր,