Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 28-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Աբովյան փ. 38 շենք, Իսահակյան փ. 12, 14, 18ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ալ․ Մանուկյան փ. 1, 2, 3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Սայաթ-Նովայի պող. 35, 37 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 48 շենք, Մոսկովյան փ. 8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հայաստանի Ազգային Պոլիտեխնիկական համալսարան և և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 11 փողոց 7-227 առանձնատներ մասնակի, Այգեստան 9 փողոց 67-105 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 1, 2, 9, 10, 11 փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Կատովսկու փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ Շիրակի փ․ 13, 15, 17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,