10։30-12։30 Ելփին, Վարդահովիտ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-16։00 Զառիթափ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-12։00 Չարենցավան համայնք՝ «Արջաձոր» այգեգործական ընկերություն, «Ալ Մայնինգ» ավազահանք, «Հայաէրոնավիգացիա» օդային երթևեկության կառավարման կենտրոն, «Հ.Ավետիսյան» ԱՁ, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-13:00 Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուռենիների, Ռ. Սաֆարյան, Գալալյան, Երիտասարդական փողոցներ, Քասախ գյուղ՝ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 21 փողոցներ,
10։00-15։00 Արգել համայնք մասնակի, Արգել համայնք 4 փողոց 8 և 9 շենքեր և 5 փողոց 1 շենք, հարակից առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղվարդ քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, Բաբենց գյուղտնտեսական կոլեկտիվ տնտեսություն, Սեփականատերեր՝ «Հայկ Մկրտչյան» և «Լ Սահակյան», «Օհուդ» ՍՊԸ, «Լուսին» ՓԻՓ, «Նաիրի» Ձեռնարկություն, «Գ Մարտիրոսյան» Ա/Ձ, «Ռաֆշին» ՍՊԸ, «Սիմոնյան և ընկերներ» ՍՊԸ, «Սիմոնյան» Ա/Ձ, «Հ Կ Գ» ՍՊԸ, Սեփականատեր՝ «Ն. Մխիթարյան», «Ինկոմսպասարկում» ՍՊԸ, «Նաիրիշին» ԲԲԸ, «Մոդուս Գրանում» ՍՊԸ, ԶինՄաս, «Ֆուդ Ֆակտորի» և «Գարդենիա Լեբնիզ Ֆարմ», «Աշխատանք» ՍՊԸ-ներ, Սեփականատեր՝ «Կարապետ Գևորգյան», «Եղվարդ Մարզական կոշիկների գործարան» ԲԲԸ, «Սեմուր ընդ Կո» ՍՊԸ, Եղվարդի Համակցված կերերի գործարան, Նոր Գեղի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փողոց, «Երկրաբան» և «Սառնարան-2» թաղամասեր, Սեփականատեր «Գ. Սաֆարյան», Սեփականատեր «Կիրակոսյան», Սեփականատեր «Հ․ Նազալյան», «Լիդեր», «Լորի» և «Աղավնի» ՍՊԸ-ներ,
11:00-16:00 Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրերն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշեն բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,