Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Իսահակյան փ. 2, 7, 8, 10, 12, 16, 16ա շենքեր, Իսահակյան փ. 12, 14, 18ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ.45, 47, 49 51, 55, 59 շենքեր, Ներքին գործերի նախարարություն միակողմանի (Նալբանդյան փ. 130), Կորյունի փ. 1, 3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կորյունի փ. 5 շենք, Կորյունի նրբ․ 4, 6, 6/1 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջոն Կիրակոսյանի անվան թիվ 20 դպրոց, Ազգային Անվտանգության բարձրագույն դպրոց (Այգեստան 9 փողոց) և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կորյունի նրբ. 10, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 9 փողոց 21-78 և 11 փողոց 66-169 առանձնատներ, Այգեստան 9 փողոց 2/1, 4, 65, 79 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորքի Այգիներ 252-256 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չարենցի փ. 5, 7, 9, 17ա, 17բ, շենքեր, Չարենցի փ. 4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Նյութաբանության գիտահետազոտական և արտադրական ձեռնարկություն» ՓԲԸ (Չարենցի փ. 17) և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան փ. 38 շենք, Թումանյան փ. 33-41 շենքեր, Փարպեցի փ. 17 շենք, Սարյան փ. 1, 1ա, 3, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքեր, Արհեստավորների փ. 3-14 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,