Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Արտաշիսյան փ․ 53/14, 53/15, 57/1, 57/12, 55/13, 59, 59/1, 61, 63, 63/1, 63/2, 65, 67, 69 շենքեր, Չեխովի փ․ 48, 48/4, 52 շենքեր, Չեխովի փ․ 48, 50, 52 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մանանդյան փ․ 41/44 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 11-րդ փողոցի առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 11-րդ փողոց 1-ին և 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արազափ, Մարգարա, Արաքս, Հայկաշեն, Ջրառատ, Ապագա, Լուսագյուղ, Ջրարբի գյուղերն ամբողջությամբ, Վարդանաշեն գյուղ մասնակի,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք՝ Հերացի, Երիտասարդական փողոցներ մասնակի, Մասիս քաղաք՝ 3-րդ թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մասիս, Գետափնյա գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,