11:00-17:00 Էջմիածին քաղաք մասնակի,
10:00-13։00 Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներն ամբողջությամբ, Զովունի գյուղ՝ 2 և 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վեոլիա Ջուր» ընկերություն և «Զովունի» այգեգործական ընկերություն, Նոր Արտամետ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Գեղի համայնք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Տիգարբո», «ՕԶԵՄ», «ԷԱ ԷՆԴ» «Ռոյալ լաս գրուպ», «Հեք Նիքլ», «Ագրո բերք», «Կլուբնիչնայա պոլյանա», «Բեյ Էնդ Ջի գրուպ», «Գլոբուս», «Պոմպայական-3», «Սառնարան-1»,«Անկարան» ՍՊԸ-ներ, սեփականատերեր՝ «Ա Մարտիրոսյան», «Գ․ Կարապետյան», «Հ. Խաչատրյան», «Հ. Ավագյան», «Տ.Դադայան», «Մ.Ղասաբյան», «Մ․ Միքայելյան», «Տ․ Բրսոյան», «Հ․Ղարաբաղցյան», «Հ․Գրիգորյան», «Ն․ Աբրահամյան,
11։00-16։00 Եղվարդ քաղաք, Զովունի գյուղի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, Սեփականատերեր՝ «Լիլիթ Հայրապետյան» և «Վ. Եսայան», «Նաիրի» Այգեգործական ընկերություն, Մայրի թաղամաս, «Թամարա և Անի» ՍՊԸ, «Բյուրեղ» արտադրական կոպերատիվ, Սեփականատերեր՝ «Ա․ Ասպոյան», «Լ․ Մկրտչյան», «Ս․ Պողոսյան», «Թ.Հակոբյան» և «Ն․ Մուրադյան», «Նաիրիշին» և «Ոսկե կաթ» ՍՊԸ-ներ, «Բերիություն» ԲԲԸ, «Երամար» ՍՊԸ, Սեփականատեր «Ս.Գևորգյան», «Գնդասար», «Արմին Լաբ» և «Ագորսերվիս» ՍՊԸ-ներ, Զին Մաս, «Գանա Գրիգ», «Կարալանս» , «Էլիպս», «Սեմուր Ընդ Կո», «Այմեգա» ՍՊԸ-ներ, Կոնյակի գործարան, «Եվրոտրանս» ՍՊԸ, «Այգ» Գործարան, Աղավնաձոր և Մեղրաձոր գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Մարմարիկ, Կոտայք, Նորգյուղ և Բալահովիտ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:30 Սևան համայնք, Չկալովկա և Նորաշեն գյուղերն ամբողջությամբ, Սևանա լճի ափամերձ տարածքի «ԱԲԶ» «ԵՐ-ՌՈՒ», «Ռուբուշ», «Նոյ Լենդ», «Ծովածոց», «Գեղամա», «Աշխարհ», «Քրիստալ Լեյք Հոլդինգ» ՍՊԸ-ներ, Զինմաս, «Գազերյան», «Գ. Սարգսյան», «Կ.Մարտիրոսյան», «Տափերականի Կամուրջ», «Թրի Միրմեդ Բրիչ», «Ազիզյանների ընտանիք», «Ա. Ղուկասյան», «Կ. Ավետյան» ԱՁ-ներ, «Վիվա-Արմենիա», «Յուքոմ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Սևանի ՃՇՇ» ՓԲԸ, հանգստի գոտի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,