10:00-12:00 Չարենցավան համայնք՝ 4-րդ թաղամաս 15 շենք, Կուլտուրայի տուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12։00-14։00 Չարենցավան համայնք՝ 6-րդ թաղամաս 24, 26 շենքեր, Կենցաղի տուն, թիվ 1 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Եղվարդ քաղաք՝ Զորավան, Արագյուղ, Սարալանջ և Բուժական գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալխալյա», «Ալրեյամի ֆարմ» ՍՊԸ-ներ, «Զորավան» և «Նաիրյան» ԲԲԸ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ Գևորգյան», «Գ․ Պետրոսյան», «Սամվել Ամիրխանյան», «Անահիտ Վարդանյան», «Կ․ Փիլոյան», «Զ․ Կարապետյան», «Մ․ Հարությունյան», «Հ․ Բաղդասարյան», «Դ․ Հայրապետյան», «Շ․ Ղազարյան», «Վիվա-Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայան, «Նաիրի» հիվանդանոց, «Թոմ շին բետոն», «Ուռենի», «Եղվարդ ալրաղաց», «Արմբերրի», «Էլիտա» ՍՊԸ-ներ, Ասֆալտի գործարան, «Շիրազի», «Պ.Սևակի» և «Արայի» թաղամասեր, Սեփականատեր «Մ․ Ավետիսյան», Սեփականատեր «Ս․ Վարդանյան», Նար-Դոսի, Կոմիտասի, Աբովյան, Շիրակի, Թարգմանչաց, Առափնյա, Չարենցի, Իսահակյան, Պռոշյան, Գայի, Խանջյան, Սաֆարյան, Սայաթ-Նովայի, Զաքարյան, Մովսես Եղվարդեցու, Արա Գեղեցիկի, Շիրազի Սպանդարյան, Շահումյան, Զ․ Անդրանիկի, Թումանյան և Ղազարյան փողոցներ մասնակի, Րաֆֆու, Հովհաննիսյան, Գագարինի, Շինարարների, Տերյան և Գարեգին Նժդեհի փողոցներ, Ազատամարտիկների թաղամաս, «Ա․ Հարությունյան» Ա/Ձ, «Տիգրան Մեծ» և «Արայի» ՓԲԸ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․Թումանյան», «Ի․Սարգսյան», «Ս․Թադևոսյան», «Ա․Խաչատրյան», «Մ․Կարապետյան», «Սեզի» մանկապարտեզ, Եղվարդի 3-րդ դպրոց և թիվ 1 մանկապարտեզ, Երևանյան փ. 2, 4, 6ա, 6բ, 7, 7ա, 8ա, 16, 17 շենքեր, Բաբենց գյուղտնտեսական կոլեկտիվ տնտեսություն, Սեփականատերեր՝ «Հայկ Մկրտչյան» և «Լ Սահակյան», «Օհուդ» ՍՊԸ, «Լուսին» ՓԻՓ, «Նաիրի» Ձեռնարկություն, «Գ Մարտիրոսյան» Ա/Ձ, «Ռաֆշին» ՍՊԸ, «Սիմոնյան և ընկերներ» ՍՊԸ, «Սիմոնյան» Ա/Ձ, «Հ Կ Գ» ՍՊԸ, Սեփականատեր՝ «Ն. Մխիթարյան», «Ինկոմսպասարկում» ՍՊԸ, «Նաիրիշին» ԲԲԸ, «Մոդուս Գրանում» ՍՊԸ, ԶինՄաս, «Ֆուդ Ֆակտորի» և «Գարդենիա Լեբնիզ Ֆարմ», «Սշխատանք» ՍՊԸ-ներ, Սեփականատեր՝ «Կարապետ Գևորգյան», «Եղվարդ Մարզական կոշիկների գործարան» ԲԲԸ, «Սեմուր ընդ Կո» ՍՊԸ, Եղվարդի Համակցված կերերի գործարան,
11:00-16։00 Եղվարդ քաղաք, Զովունի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, Սեփականատերեր՝ «Լիլիթ Հայրապետյան» և «Վ. Եսայան», «Նաիրի» Այգեգործական ընկերություն, Մայրի թաղամաս, «Թամարա և Անի» ՍՊԸ, «Բյուրեղ» արտադրական կոպերատիվ, Սեփականատերեր՝ «Ա․ Ասպոյան», «Լ․ Մկրտչյան», «Ս․ Պողոսյան», «Թ.Հակոբյան» և «Ն․ Մուրադյան», «Նաիրիշին» և «Ոսկե կաթ» ՍՊԸ-ներ, «Բերիություն» ԲԲԸ, «Երամար» ՍՊԸ, Սեփականատեր «Ս.Գևորգյան», «Գնդասար», «Արմին Լաբ» և «Ագորսերվիս» ՍՊԸ-ներ, Զին Մաս, «Գանա Գրիգ», «Կարալանս» , «Էլիպս», «Սեմուր Ընդ Կո», «Այմեգա» ՍՊԸ-ներ, Կոնյակի գործարան, «Եվրոտրանս» ՍՊԸ, «Այգ» Գործարան,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ 5, 6, 7, 8 միկրոշրջաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարալանջ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ
11:00-16:30 Վարդաձոր բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գետիկ, Մարտունի, Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան, Բարեպատ գյուղեր, «Էրիկ» ՓՀԵԿ,
12։00-16։00 Դիլիջան քաղաք՝ Թբիլիսյան խճուղի մասնակի, Պարզ Լճի փողոց մասնակի, Թեղուտ գյուղ,
11:00-17:00 Արծնի, Ապավեն, Սարչապետ, Պրիվոլնոյե, Նորաշեն, Պետրովկա, Ձորամուտ, Գոգավան, Կաթնառատ, Բլագոդորնոյե, Մեղվահովիտ, Նորամուտ, Կաթնաղբյուր, Ուրասար, Արմանիս, Դաշտադեմ, Ձյունաշող, Պաղաղբյուր, Մեծավան, Միխայելովկա գյուղեր,
11։00-16։00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Ոսկեհասկ, Ախուրիկ, Ղարիբջանյան գյուղեր,
09:30-11:00 Անդոկավան գյուղ: