10։30-12։30 Խաչիկ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։00 Ջերմուկ քաղաք՝ Ձախափնյա թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։00 Չարենցավան համայնք՝ VI թաղամասի 1-18, 28 շենքեր, Քաղաքապետարան, ՆԳ Չարենցավանի բաժանմունք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Բալահովիտ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրվեժի ամառանոցներ մասնակի, Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Թևոսյան փողոցի ռեստորանային համալիրներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-15:30 Սևան քաղաք՝ Գոմաձոր թաղամասն ամբողջությամբ, «Սևան» հեռուստակենտրոն, «Մարս» կոոպերատիվ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սևան քաղաք՝ Նաիրյան փ. 129, 131, 139, 141, 143, 147, 148, 150, 152, 153 շենքեր, Նալբանդյան փ. 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35 շենքեր, Սայաթ-Նովայի փ. 4, 6, 8, 10 շենքեր, Սյունաց փ. 13 հասցեի բնակիչ-բաժանորդներ, «Թիմ Տելեկոմ» ընկերություն, «Հայ Փոստ» ընկերության Սևանի մասնաճյուղ, «Հեքիաթ» մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:30 Վարդաձոր բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Երանոս, Վարդաձոր, Ձորագյուղ, Ծակքար, Ծովասար, Վերին Գետաշեն, Լիճք բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:10-14:15 Բերդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վերին Կարմիր Աղբյուր գյուղ մասնակի, Մովսես, Նորաշեն գյուղեր,
10:00-15:00 Ստեփանավան քաղաք՝ Գերմանական, Իսահակյան, Անտառային, Նանսենի, Գ. Նժդեհի, Միլիոնի, Սոս Սարգսյան, Մ. Գորկի, Ավետիսյան, Նոյեմբերյան, Միքայելյան, Կոմիտասի, Խորենացի, Անդրանիկի, Սպարապետի, 409 Դիվիզիայի, Քալաշյան, Սուրբ Նշանի, Սայաթ-Նովայի և Մայակովսկի փողոցներ մասնակի,