Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 4-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Կողբացի փ. 67 շենք, Մաշտոցի պող. 38, 40, 40ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան փ. 22, 22ա շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 8 շենք, Սայաթ-Նովայի պող. 23, 25 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 15/1, 28/20 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 22, 24, 26, 26ա շենքեր, Թումանյան փողոց 2-րդ անցուղի 2-21 առանձնատներ, Նալբանդյան փ. 27/25, 29, 35/38 շենքեր, Նալբանդյան փ. 23, 25/14 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան, Ա․ Հովհաննիսյան, Բակունցի փողոցներ մասնակի, Բակունցի փողոց 1-ին և 2-րդ նրբանցքներ մասնակի, թիվ 141 դպրոց, թիվ 109 մսուր-մանկապարտեզ, «Տորք Անգեղ» մարզամշակույթային կենտրոն, «Ավտոմատիկա» գործարան, «Հ․ Հակոբյան», «Արման 88», «Վաչագան Հարոյան», «Արվուդ», «ՍՍ» ՍՊԸ-ներ, «Էլիտ Հայջին» ՓԲԸ, «Էկրան» միավորում և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Սիլիկյան թաղ. 6, 7, 10 փողոցներ մասնակի,
11:00-17:00 Նոր Արեշ՝ 15-րդ փողոց 5, 7, 9, 19 շենքեր, Նոր Արեշ՝ 4, 15 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12:00 Գետափնյա, Ազատաշեն գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-13:00 Լուսաշող, Եղեգնավան, Լոսառատ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաքսավան և Հովտաշեն գյուղեր, Մխչյան և Մրգավետ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14։00 Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա գյուղեր, Արգավանդ, Խաչփառ, Ղուկասավան գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,