Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի ու մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17։00 Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքեր, Արհեստավորների փ. 3-14 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հնդկաստանի փ. 4, 4/13, 4/17 շենքեր, Ձորափի փ. 40, 40/13 ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Կոմիտասի պող. 22-26, 41-43, 45-47, 49/4-49/11 շենքեր, Կոմիտասի պող. 1-ին նրբ. 6-24 առանձնատներ և թիվ 82 դպրոց, Շահսուվարյան փ. 3-8Ա շենքեր, Շիրվանզադեի փ. 3-11 շենքեր, Գրիբոյեդովի փ. 7-31, 15-15Ա, 26, 28-40, 42-44 շենքեր, Զարյան փ. 74/2 առանձնատուն և 74-74/2 շենքեր, Մամիկոնյանց փողոց 1-ին նրբանցք 1-9 առանձնատներ, Մամիկոնյանց փ. 35-39, 41-45, 42-44, 46/5 (ՀՀ ՔԿ), 46/1-48/3, 47-49, 51-62, 52 (ԵԻՊՔ), 52-58Ա շենքեր, Վրացական փ. 15-18, 17, 21/1-21/2 շենքեր, թիվ 38 մանկապարտեզ, թիվ 36 դպրոց, թիվ 2 մարզադպրոց, Արղության փ. 23/5-27/3, 29-40 առանձնատներ, Ադոնցի փ. 21/2-21/2 շենքեր, Հրազդանի Կիրճ Պոմպակայան,
Երևանի Նորք-Մարաշ վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Նորք՝ 5 և 7 փողոցների առանձնատները, Գ․ Հովսեփյան փողոցի առանձնատներ, թիվ 61 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Մուշական թաղ. 1, 2, 3, 4, 9, 10 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նուբարաշեն թաղ. 1, 3, 5, 6, 9, 11, 20, 16 փողոցներ, Նուբարաշեն Է և Ե թաղամասեր, Հոգեկան առողջության պահպանման ազգային կենտրոն և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ.
11:00-16:00 Գ․Նժդեհի փ․ 29, 31/36 շենքեր, Արշակունյաց պող․ 36ա, 36/3 շենքեր, Գ․Նժդեհի փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արտաշիսյան փ․ 53/14, 53/15, 57/12, 55/13, 59, 61, 63, 63/1, 63/2, 65, 67, 69 շենքեր, Չեխովի փ․ 48, 48/4, 52 շենքեր, Մանանդյան փ․ 41/44 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,