Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Ժամը 11։00-17:00-ն ընկած ժամանակահատվածում կարգաբերական աշխատանքների իրականացման նպատակով՝ Երևան քաղաքի Դավթաշեն 4-րդ թաղամասի և Եղվարդի խճուղու աջակողմյան հատվածի էլ․ սնուցումը 1 ժամով մաս-մաս կդադարեցվի:
10։00-16:00 Նազարբեկյան թաղ․ 17, 18, 19, 20, 21 շենքեր,
11։00-17:00 Վրացյան փ. 71, 71/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գր․ Լուսավորիչ փողոց՝ Արդշինբանկ ընկերություն, Մ․ Մկրտչյան փ. 1 շենք, Դեղատան փ. 10, 13 շենքեր, Նալբանդյան փ. 10, 12 շենքեր, Սուրենյան փ. 1-30 առանձնատներ, Արշակունյաց պող. 2 շենք, «Մայրաքաղաքային գունդ», «Դատապարտյալների հիվանդանոց» քրեակատարողական հիմնարկ, «Կոնգրես» հյուրանոց, Խորենացու փ. 3-17 շենքեր, Վրացյան փ. 71, 71/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 9/16-21/4 առանձնատներ, Շրջանցիկ Թունել փ. 1/2-115/1, 1-351, 13/10-23/6 առանձնատներ, Տիգրանյան 1-ին փակ. 3 առանձնատուն, Գերցենի փ. 25 առանձնատուն, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 1-16 շենքեր և 1/2-16/11 առանձնատներ, Արաբկիր 23 փողոց 1-1/2; 25 փողոց 1-4; 27 փողոց 9 շենքեր, Արաբկիր 25 և 27 փողոցների 1-13 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 54-56 շենքեր, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/3-55/34 շենքեր և 66/1-177/6 առանձնատներ, Աճառյան փ. 15-35/74 շենքեր, Նազարբեկյան թաղ․ 17, 18, 19, 20, 21 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲ ընկերության «Ուսումնա-սպորտային համալիր» հիմնարկ,
10:00-12։00 Նորաբաց և Դարակերտ գյուղեր մասնակի,
10:30-12։30 Արտաշատ քաղաք՝ Իսահակյան, Ազատամարտիկների փողոցներ մասնակի, Վերին Արտաշատի խճուղի մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,