Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բագրատունյաց պող․ 14 շենք, Եղբայրության փ․ 22 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Նաիրի» կուլտուրայի պալատ,Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 20, 21, 22, 23 շենքեր, Րաֆֆու փ. 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 1-ին փողոցի առանձնատներ, Նորք 2-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Նորք 4-րդ փողոց և 6-րդ փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Շոպրոնի, Սերո Խանզադյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրվեժ՝ Մայակ թաղամասի և Սիրող Սրտեր թաղամասի առանձնատներ, «Սելենա» ՍՊԸ, «Ավտոմատիկա» ՓԲԸ, «Կաշվե գալանտերեայի ֆաբրիկա», «Արաքս» և «Կոննեկտ» ԲԲԸ-ներ, «Ուղևորտրանս» ՍՊԸ, Քարշիչ ենթակայան, «Դաշտային Խատուտիկ» ՍՊԸ, «Սար» ՓԲԸ, «Քանդակագործական» կոմբինատ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Ազատամարտիկների նրբանցքի առանձնատներ և Դավիթ Բեկի փ. 27-97 առանձնատներ,
11:00-17:00 Գր․ Լուսավորչի փ. 17 շենք, Մաշտոցի պող. 2, 4 շենքեր, Կողբացի փ. 30 շենք, Տերյան փ. 19 շենք, Տերյան փ. 1, 3, 3ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 3, 5, 7 շենքեր, Արամի փ. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան փ. 66 շենք (Վեոլիա ջուր), Հանրապետության փ. 69, 71, 79 շենքեր, Սախարովի փ. 4-21 առանձնատներ, Տպագրիչների փ. 3, 5, 5ա շենքեր, Մյասնիկյան պող. 1-20 առանձնատներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 1-16 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 1, 19 առանձնատներ, Սարմենի փ. 60-62 շենքեր, Աղբյուր Սերոբի փ. 26-52 առանձնատներ և թիվ 5 մանկապարտեզ, Անտառային փ. 11-220 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Թբիլիսյան խճ. 3/2, 3/3 շենքեր, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21 շենք, Լվովյան փ. 25, 27, 29 շենքեր, «Շահիդ Ֆահմիդե» կրթահամալիր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 26/2, 28, 28/1, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 32/1, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46/2, 48/4, 50/3, 50/5, 50/6 շենքեր, Թոթովենցի փ. 3/3, 7 շենքեր, Ն․ Ստեփանյան փ. 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 16, 16/1, 18 շենքեր, Գայի պող. 25, 27, 31, 52 շենքեր, թիվ 250, 246, 307 մսուր-մանկապարտեզներ, թիվ 135 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,