Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ` Երևանի ու մարզերի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք
10:00-16:00 Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 14, 15, 16, 17 շենքեր, Դավթաշեն 2, 6, 7 փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շարուրի փ․ 5ա, 5/5, 5/5ա, 13, 15 շենքեր, Ներքին Չարբախ թաղ. 6, 8, 9, 12, 14, 15 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 3-րդ փողոց 2-րդ և 3-րդ նրբանցնքերի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 7-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 12 փողոց 3-րդ նրբանցք առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 3, 9, 11, 13/6, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 55 շենքեր, թիվ 198 դպրոց, թիվ 120 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նուբարաշեն 6 փողոց 1-ին նրբանցք,
11:00-17:00 Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան, Նալբանդյան փ. 25/14 շենք, Թումանյան փ. 21 շենք, Սարյան փ. 24, 24ա, 26, 30 շենքեր, Մայիսյան փ. 52 շենք, Կոնդ թաղամաս 1-20 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ուլնեցի փ. 15, 30, 30Ա շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6-6/8 շենքեր, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 1-41 առանձնատներ և Ղափանցյան փ. 11, 22/5, 333 առանձնատներ,