Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ` Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը.
10:00-16:00 Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 3, 5, 7, 9 շենքեր, Բակունցի փողոց 1-ին նրբանցք 8 և 2-րդ նրբանցք 1, 2 շենքեր, թիվ 109 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 13, 15 շենքեր, Օգանովի փ. 28, 30, 32, 34, 36 շենքեր, Լուկաշին թաղ. 1, 2, 3, 4, 5, 6 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նուբարաշեն 3փ․ 1-24; 5փ․ 1-21; 6փ․ 1-24 առանձնատներ,
11:00-17:00 Կոմիտաս պող. 55 շենք, Ն․Տիգրանյան փ. 11-13 շենքեր, Այգեձոր 1-ին փակ. 1-64 առանձնատներ, Այգեձոր 1-ին նրբ. 10-22/14 առանձնատներ,Կիևյան փ. 8-14/3 շենք, Օրբելի փ. 22, 65Ա-67 շենք, Պարույր Սևակի փ. 4-78 առանձնատներ, Մ․Ավետիսյան փ. 13Գ- 45Գ առանձնատներ, Կամարակ 2-րդ նրբ․ 4-68 առանձնատներ Բաղրամյան պող. 85-89 շենքեր, Կիևյան փ. 26-32 շենքեր, Բուսաբանական փ. 1-18 առանձնատներ, Գերցեն փ. 3-20 առանձնատներ, Էմինեսկու 2-րդ փողոց 7-24 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 1, 11 շենքեր, Աղբյուր Սերոբի փ. 10 շենք և 6-22 առանձնատներ, Սոսեի 2-րդ նրբ․ 8 շենք, Դումանի փ. 1 շենք և 2-12Ա առանձնատներ, Կիևյան փ. 11-17 շենքեր, և Ուլնեցի փ. 68 շենք,