Երևանի և մարզերի բազմաթիվ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջան՝
11։00-17։00 Վարդանանց փողոց 5ա շենք, Տիգրան Մեծի պողոտա 23–31 շենքեր, Արհեստավորների փողոց 3–14 առանձնատներ, Սարի Թաղ 13–28 փողոցներ մասնակի,
Երևանի Արաբկիր վարչական շրջան՝
11:00-16:00 Արաբկիր 17 փողոց 25–27; 29 փողոց 51; 37 փողոց 1Ա–3/2; 39 փողոց 2–16 շենքեր, Արաբկիր փողոց 11/3 շենք, Արաբկիր 33 փողոց 3-17/10; 39 փողոց 8–39; 41 փողոց 1–12/4, առանձնատներ,Հրաչյա Քոչարի փողոց 44–228/1 շենքեր և 44/3 առանձնատներ, Արաբկիր 17 փողոց և Ռիգայի նրբանցքի առանձնատներ, Կոմիտասի պողոտա 56, 60–64 շենքեր Բուդաղյան փողոց 1–31 առանձնատներ, Զարյան փողոց 29–112 առանձնատներ, թիվ 151 դպրոց, Դումանի փողոց 12–25/2 առանձնատներ, Բարբյուսի փողոց 2–14 առանձնատներ, Սեպուհի փողոց 1–19 առանձնատներ, Քեռու փողոց 1–16 առանձնատներ, Դավթյան փողոց 5/1-9 առանձնատներ,
Երևանի Նորք Մարաշ վարչական շրջան՝
11:00-16:00 Սուրբ Աստվածածին Եկեղեցի, Նորքի Այգիներ թաղամաս 222 առանձնատներ, Ամառանոցային փողոց 203 առանձնատներ, Ա. Արմենակյան փողոց 202, 272/10 առանձնատներ, թիվ 122 մսուր-մանկապարտեզ, ՀՀ Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանության շենք, Նորք Մարաշ վարչական շրջանի շենք, «Վեոլիա Ջուր» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Էրեբունի վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Գուրգեն Մահարի փ. 125Ա, 127, 127Ա շենքեր, և ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Խարբերդ 31-րդ փողոց և 32-րդ փողոց՝ առանձնատներ, Արին Բերդի փողոց 5/2 հասցե և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,