Երևանի և մարզերի բազմաթիվ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Նալբանդյան փ. 27/25, 29, 35/38 շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 17, 19, 21, 23, 25, 35, 37, 39 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խանջյան փ. 15 շենք, Վարդանանց անցուղի 4, 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 15 շենք, Չարենցի փ. 10-24, 12, 23-31, 40, 42, 44 շենքեր, Ալեք Մանուկյան փ. 1, 2, 3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան թաղ. 9 փողոց 41-55, 87-103; 10 փողոց 38-62; 11-րդ փողոց 82-199 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան թաղ. 1, 2, 9, 10, 11 փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Միքայել Չայլախյան փ. 9/4ա շենք (Ջոն Կիրակոսյանի անվան միջնակարգ դպրոց), Ազգային Անվտանգության բարձրագույն դպրոց, Արամի փ. 64-88 առանձնատներ, Եկմալյան փ. 1-16 առանձնատներ, Փարպեցի փ. 10 շենք, Պուշկինի փ. 43-51 շենքեր, Սարյան փ. 21 շենք և հարակցի ոչ բնակի-բաժանորդներ,