Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 28-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-14:00 Սուվորովի փ․ 36-76 առանձնատներ, Սասունցի Դավթի փ․ 16-40 առանձնատներ,
11։00-17:00 Կորյունի փ. 7, 7/1, 21, 23, 23/37, 25 շենքեր, Աբովյան փ. 38, 40-48 շենքեր, Իսահակյան փ. 12, 14, 16, 18, 18ա շենքեր, Ալեք Մանուկյան փ. 21 շենք, Պուշկինի փ. 3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 1, 5, 5ա, 7, 9, 9ա 12, 13, 18, 20, 26, 28, 28ա շենքեր, Թումանյան 1 անցուղի 2 շենք, Նալբանդյան փ. 110 շենք, Սայաթ-Նովայի պող. 18, 20 շենքեր, Խանջյան փ. 33, 35 շենքեր, Հանրապետության փ. 67, 76, 78 շենքեր, Հանրապետության 2-րդ նրբ. 19 շենք, Վարդանանց փ. 7, 9, 11 շենքեր, «Դինամո» մարզադահլիճ, Կենտրոնի ոստիկանության բաժին, Արամի փ. 35 շենք, Բուզանդի փ. 84/1, 97, 97/2, 107 շենքեր, Ամիրյան փ. 26/4 շենք, Մաշտոցի պող. 20/4, 15/5, 50, 50ա, 54 շենքեր, Քաջազնունի փ. 3 շենք, Լեոյի փ. 54 շենք, Հայաստանում Ռուսաստանի դեսպանություն, Գր․ Լուսավորչի փ. 13 շենք, Խորենացու փ. 3-17, 25, 25ա, 27, 27ա շենքեր և 24ա առանձնատուն, Խորենացու 1-ին փակ. 1, 10, 19, 33, 56 առանձնատներ, Դեղատան փ. 15 շենք, Արշակունյաց պող. 2 շենք, «Դատապարտյալների հիվանդանոց» քրեակատարողական հիմնարկ, Վրացյան փ. 84/1, 86, 86/7 շենքեր, «Այրարատ» կինոթատրոն, Ագաթանգեղոսի փ. 11 շենք, Հրազդանի Կիրճ, Ա.Խաչատրյան փ. 22, 22Ա շենքեր, Վ․ Փափազյան փ. 22Ա-24 շենքեր, Կոմիտասի պող. 23/3 շենք, Չարենցի փ. 113 շենք և 84, 125-153 առանձնատներ, Չարենցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Չարենցի 1-ին նրբ․ 12-113 առանձնատներ, Սարի Թաղ 8 շարք 177-225 առանձնատներ, Գ. Հասրաթյան փ. 15,15/1 շենքեր, Սիլիկյան թաղ․ 7, 9, 11, 12, 13 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բուաբանական փ. 1-18 առանձնատներ, Գերցենի փ. 3-20 առանձնատներ, Էմինեսկու 2 փողոց 7-24 առանձնատներ, Մյասնիկյան պող. 6-57 առանձնատներ, «Սիրկապ Արմենիա» ՍՊԸ, «Էդմետ» ՍՊԸ, Ներքին Չարբախ թաղ. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 3 փողոցի 2-րդ և 3-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 5 փողոցի 3-րդ նրբանցք առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 7 փողոցի 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 9 փողոցի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 12 փողոցի 2-րդ և 3-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 15 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Բագրատունյաց պող․ 33, 35 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Գ․Հովսեփյան փ. 24/30, 24/33, 56/6, 56/7 շենքեր,Գ․ Հովսեփյան փ. 56/10, 56/6, 56/7 առանձնատներ, «Սալկո» , «Նորաշեն գրուպ», «Գ.Թ Բիլդինգ», «Պորտնյոր Գրուպ», «Բիգ Կապիտալ», «ՀԼ Քոնսթրաքշն», «Մռավ Սար», «Պրեմիում ռեալթի», «Պանորամա Այթի Քամփուս», «Տիդա-2023», «Քլինսովթ», «Պանորամա Ռեզորթ» ՍՊԸ-ներ, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,