Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Էստոնական փ. 4, 10, 12, 12/1, 14 շենքեր, Հալաբյան փ. 29 շենք, Լենինգրադյան փ. 28 շենք, Բաբաջանյան փ. 26/10 շենք և Բաբաջանյան այգիներ, թիվ 32 դպրոց, Ս․Զորավարի փ․ 40, 42, 48 շենքեր, Ս․Զորավարի, Սևանի փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 32/2, 32/4, 39/3, 39/5 շենքեր, Թոթովենցի փ. 2/3, 6/2, 11, 11/1, 11/2 շենքեր, Գայի պող. 3, 5, 7, 7/1 շենքեր, Բագրևանդի փ. 1, 1/3, 4/3 շենքեր, թիվ 2 առևտրի քոլեջ, թիվ 17 հատուկ դպրոց, թիվ 133, 164 դպրոցներ, թիվ 103, 104, 252 մսուր-մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 1 շենք 7-125 բնակարաններ, Խաղաղ Դոնի փ. 1/1, 1/2 շենքեր, Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքի 1-8 մուտքեր,
11:00-17:00 Չարենցի փ. 12 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ադոնցի փ. 5-9 շենքեր, Տալբուխինի փ. 1, 2 շենքեր, թիվ 77 դպրոց, թիվ 10 գիշերօթիկ դպրոց, Ա.Խաչատրյան փ. 24/1-26/1 շենքեր, Նորք Մարաշ՝ Նորք 11փ. 27-90 առանձնատներ, թիվ 157 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նուբարաշեն 1փ. 1-21; 3փ. 1-29, 2-41; 5փ. 1-21; 6փ. 1 առանձնատներ, Նուբարաշեն 6 փողոց 1-ին նրբանցք 1 շենք,