Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը.
10:00-16:00 Մարգարյան 1-ին նրբ․ 1, 4, 6, 12 շենքեր և Մարգարյան 2-րդ նրբ․ 2, 5 շենքեր, Դավիթաշեն 1, 2, 9, 10 փողոցներ մասնակի, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ․ 2ա, 2բ, 3ա, 4ա, 16, շենքեր, Բաբաջանյան փ. 43, 47, 49, 53, 63, 65 շենքեր, Նորք Մարաշ՝ Նորք 5, 7, 9 փողոցների առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փողոցի առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 24/30, 24/33 շենքեր, Դավիթ Բեկ փողոցի առանձնատներ, թիվ 61 դպրոց, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ․ 2/2, 2/3, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/12, 12, 14 շենքեր, Շիրակի փ․ 1-ին նրբ․ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 շենքեր, Շիրակի փ․ 2-րդ նրբ․ 14 շենք, Շարուրի փ․ 1, 2, 2ա, 3, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նուբարաշեն Բ թաղամաս,
11:00-17:00 Նալբանդյան փ. 130 շենք, Արհեստավորների փ. 5-118 առանձնատներ, Գրողների փ. 1, 3 շենքեր, Կորի փ․ 12, 16 առանձնատներ, Գր․ Լուսավորիչ փ. 17 շենք, Մաշտոցի պող. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մ․ Ավետիսյան 4 փողոց 12-20 շենքեր, Դրոյի փ. 24Ա-26 շենքեր, Սևակի փ. 15/17-53/9 շենքեր, Քանաքեռ 2 փողոց 21-40; 3 փողոց 3-17/2; 4 փողոց 8-19 առանձնատներ, Ադոնցի փ. 10-14 շենքեր, Ահարոնյան փ. 2/1-2/2 շենքեր, Հ․Ներսիսյան փ. 5 շենք, Ազատության պող. 2/4-24/15 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 44-228/1 շենքեր, Արաբկիր փ. 11-3 շենքեր, Արաբկիր 17 փողոց 25-27 շենքեր, Արաբկիր 41 փողոց 14-14/11 շենքեր,