10:00-13։00 Նոր Կյանք գյուղ մասնակի,
11:00-13։00 Արարատ քաղաք՝ Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավան մասնակի,
11:00-15։00 Պռոշյան համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խանջյան, Գայի, Տեղերաշեն, Անդրանիկի և Երևանյան փողոցներ, «Հովակիմենք» ՍՊԸ, Սեփականատեր «Վ Սահակյան»,
11:00-16:00 Աբովյան քաղաք՝ 2-րդ միկրոշրջան, Ջրաբեր գյուղ, դիսպանսեր, Արզնի խճուղի կոչվող տարածքներ, Մայակովսկի գյուղ և հարակից տարածքներն ամբողջությամբ, Մրգաշեն համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Արտամետ համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Սվս Ագրո» ՍՊԸ, «Վիվա- ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, Նոր Արտամետի պոմպակայան, Նոր Արտամետ Նոր թաղամաս, «Քոնսարք» և «Ռոյալ Գազ Գրուպ» ՍՊԸ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Վ․Սահակյան», «Լիլիթ Սահակյան», «Գայանե Պողոսյան», «Գ․Մուրադյան», «Գ․Նավասարդյան», Արզնի համայնքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Արարատ Լասա», «Ակնալիճ», «Գազ Գրուպ», «Պռոբիզնես», «Բիթերմ Ռիվեր», «ՄԼ Մայնինգ», «ԼՏԸ Միքայել», «Արիկո Գոռ» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկա, Սեփականատերեր՝ «Գոռ Գրիգորյան», «Օֆելյա Մովսիսյան», «Ռ․ Թովմասյան», «Թագուշ Կուրզինյան», «Արմեն Ղարապանյան», «Բաբլոյան», «Կ․ Պողոսյան» ԱՁ, «Ս․ Մարտիրոսյան» և «Ֆ. Ղազարյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզնի 2, 5 թաղամասեր, «Վիբռա Բլոկ» ՍՊԸ, «Արզնի-2» առողջարան, «Իվան Հովհաննիսյան», «Կարեն Նիկոյան» և «Բալաբեկ Քոչարյան» ԱՁ-ներ, «Ռ․ Մելքոնյան և ընկերներ» ՍՊԸ, «Մհեր Ադամյան», «Սարանիստ», «Ա․ Համբարձումյան» և «Բալաբեկ Քոչարյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,