• Moskva sülh sazişi ilə bağlı Ermənistan və Azərbaycana kömək etmək üçün səylərini davam etdirir: Peskov 14:4326 Okt, 2023 Moskva sülh sazişi ilə bağlı Ermənistan və Azərbaycana kömək etmək üçün səylərini davam etdirir: Peskov
• Kanada müşahidəçi göndərən ilk Aİ üzvü olmayan ölkədir: Paruyr Hovhannisyan 13:2926 Okt, 2023 Kanada müşahidəçi göndərən ilk Aİ üzvü olmayan ölkədir: Paruyr Hovhannisyan
• Ermənistan və Azərbaycan arasında dayanıqlı sülhün əldə edilməsində iştirak etməyə hazırıq: Qaribaşvili 11:5626 Okt, 2023 Ermənistan və Azərbaycan arasında dayanıqlı sülhün əldə edilməsində iştirak etməyə hazırıq: Qaribaşvili
• Nikol Paşinyan Tbilisi Beynəlxalq İpək Yolu Forumunda çıxış edib 11:4826 Okt, 2023 Nikol Paşinyan Tbilisi Beynəlxalq İpək Yolu Forumunda çıxış edib
• Fransa Ermənistan və erməni xalqının yanındadır: Lekornü 11:1826 Okt, 2023 Fransa Ermənistan və erməni xalqının yanındadır: Lekornü
• Armen Qriqoryan Maltaya işgüzar səfərə gedəcək 10:5826 Okt, 2023 Armen Qriqoryan Maltaya işgüzar səfərə gedəcək
• “Zəngəzur dəhlizi' bizim üçün artıq cazibədarlığını itirib”: Hikmət Hacıyev 10:4926 Okt, 2023 “Zəngəzur dəhlizi' bizim üçün artıq cazibədarlığını itirib”: Hikmət Hacıyev