• Həftə ərzində Ermənistanda daha 697 nəfər koronavirusa yoluxub 12:1810 Okt, 2022 Həftə ərzində Ermənistanda daha 697 nəfər koronavirusa yoluxub
• Putin Təhlükəsizlik Şurasının iclasını çağırıb 11:5110 Okt, 2022 Putin Təhlükəsizlik Şurasının iclasını çağırıb
• Kiyevdə partlayışlar olub 11:2110 Okt, 2022 Kiyevdə partlayışlar olub
• Ermənistan-Azərbaycan sərhədində vəziyyət nisbətən sabitdir: MN 11:0610 Okt, 2022 Ermənistan-Azərbaycan sərhədində vəziyyət nisbətən sabitdir: MN
• Erməni sülhməramlıları beynəlxalq təlimlərdə iştirak edirlər 10:2610 Okt, 2022 Erməni sülhməramlıları beynəlxalq təlimlərdə iştirak edirlər
• Aİ-nin mülki missiyası Ermənistan-Azərbaycan sərhədi boyunca, Ermənistan Respublikasının suveren ərazisində fəaliyyət göstərəcək: XİN 12:2508 Okt, 2022 Aİ-nin mülki missiyası Ermənistan-Azərbaycan sərhədi boyunca, Ermənistan Respublikasının suveren ərazisində fəaliyyət göstərəcək: XİN
• Təşəbbüs davamlı sülh yolunda mühüm addım olacaq: Litvanın XİN 11:3508 Okt, 2022 Təşəbbüs davamlı sülh yolunda mühüm addım olacaq: Litvanın XİN
• ABŞ Aİ-nin bölgədəki müşahidə missiya məsələsindəki irəliləyişini alqışlayır. Dövlət Departamenti 11:0408 Okt, 2022 ABŞ Aİ-nin bölgədəki müşahidə missiya məsələsindəki irəliləyişini alqışlayır. Dövlət Departamenti
• İsveç-Ermənistan dostluq qrupu azərbaycanlılar tərəfindən erməni hərbi əsirlərin öldürülməsini pisləyib 10:4308 Okt, 2022 İsveç-Ermənistan dostluq qrupu azərbaycanlılar tərəfindən erməni hərbi əsirlərin öldürülməsini pisləyib