• Güc tətbiq etməklə hədələmə Cənubi Qafqazda sülh və təhlükəsizliyin bərqərar edilməsinə yönəlmiş prosesləri sarsıdır: Alen Simonyan 14:2128 Okt, 2022 Güc tətbiq etməklə hədələmə Cənubi Qafqazda sülh və təhlükəsizliyin bərqərar edilməsinə yönəlmiş prosesləri sarsıdır: Alen Simonyan
• Azərbaycanda zəlzəzlə olub 13:1828 Okt, 2022 Azərbaycanda zəlzəzlə olub
• Armen Qirqoryan Toivo Klaarı qəbul etdi 12:3528 Okt, 2022 Armen Qirqoryan Toivo Klaarı qəbul etdi
• Suren Papikyan Avstriya səfirinə Azərbaycanın təcavüzü nəticəsində yaranmış vəziyyəti təqdim edib 12:0728 Okt, 2022 Suren Papikyan Avstriya səfirinə Azərbaycanın təcavüzü nəticəsində yaranmış vəziyyəti təqdim edib
• Təhdid və məcburetmə siyasəti bizim üçün qəbuledilməzdir։ Alen Simonyan 12:0528 Okt, 2022 Təhdid və məcburetmə siyasəti bizim üçün qəbuledilməzdir։ Alen Simonyan
• Astanada MDB Hökumət Başçıları Şurasının iclası başlayıb 11:4728 Okt, 2022 Astanada MDB Hökumət Başçıları Şurasının iclası başlayıb
• Prezident İlham Əliyev Rusiya Baş nazirinin birinci müavinini qəbul edib 11:3228 Okt, 2022 Prezident İlham Əliyev Rusiya Baş nazirinin birinci müavinini qəbul edib
• Ümid edirik ki, Rusiya öz təkliflərini müdafiə edəcək: Nikol Paşinyan 11:2028 Okt, 2022 Ümid edirik ki, Rusiya öz təkliflərini müdafiə edəcək: Nikol Paşinyan
• Ermənistanla Azərbaycan arasında sülh sazişi lazımdır: Putin 10:3928 Okt, 2022 Ermənistanla Azərbaycan arasında sülh sazişi lazımdır: Putin
• Azərbaycan “Şimal-Cənub” dəhlizində əsas yer tutur: Qlazyev 17:5427 Okt, 2022 Azərbaycan “Şimal-Cənub” dəhlizində əsas yer tutur: Qlazyev
• Ermənistan terrorizmin bütün forma və təzahürlərini pisləyir: Paşinyan Rəisiyə başsağlığı verib 17:2927 Okt, 2022 Ermənistan terrorizmin bütün forma və təzahürlərini pisləyir: Paşinyan Rəisiyə başsağlığı verib