271. Աբգարյան Գևորգ Գուրգենի – 19 քվե
272. Եղիազարյան Սարգիս Գևորգի – 19 քվե
273. Պողոսյան Լուսինե Արմենի – 19 քվե
274. Մարգարյան Խաչատուր Երվանդի – 13 քվե:
Դիտումների քանակ1466
• Քվեաթերթիկների հաշվարկն ավարտվեց. հրապարակվում են նախնական արդյունքները 01:4716 Փտր, 2026 Քվեաթերթիկների հաշվարկն ավարտվեց. հրապարակվում են նախնական արդյունքները Քաղաքականություն
• ՔՊ կուսակցության ընտրացուցակի հաստատման 1-ին փուլի քվեարկության նախնական արդյունքները՝ ժ. 00:00-ի դրությամբ 00:1116 Փտր, 2026 ՔՊ կուսակցության ընտրացուցակի հաստատման 1-ին փուլի քվեարկության նախնական արդյունքները՝ ժ. 00:00-ի դրությամբ Քաղաքականություն
• Հայտնի են ՔՊԿ-ի ընտրացուցակի հաստատման 1-ին փուլի քվեարկության նախնական արդյունքները՝ ժ. 23:00-ի դրությամբ 23:2815 Փտր, 2026 Հայտնի են ՔՊԿ-ի ընտրացուցակի հաստատման 1-ին փուլի քվեարկության նախնական արդյունքները՝ ժ. 23:00-ի դրությամբ Քաղաքականություն
• ՔՊ կուսակցության ընտրացուցակի հաստատման 1-ին փուլի քվեարկության նախնական արդյունքները՝ ժ. 22:00-ի դրությամբ 22:3415 Փտր, 2026 ՔՊ կուսակցության ընտրացուցակի հաստատման 1-ին փուլի քվեարկության նախնական արդյունքները՝ ժ. 22:00-ի դրությամբ Քաղաքականություն
• Փաշինյանը՝ ՔՊ կուսակցության նախընտրական ցուցակի ձևավորման մասին 19:5313 Փտր, 2026 Փաշինյանը՝ ՔՊ կուսակցության նախընտրական ցուցակի ձևավորման մասին Քաղաքականություն
• Վաղը կսկսվի ՔՊ ընտրական ցուցակի առաջին փուլի քվեարկությունը. վարչապետ 23:0512 Փտր, 2026 Վաղը կսկսվի ՔՊ ընտրական ցուցակի առաջին փուլի քվեարկությունը. վարչապետ Քաղաքականություն